Serwis Zamela gdzie i jak ?

  • 3 Odpowiedzi
  • 1368 Wyświetleń
*

Offline dari

  • *
  • 14
    • Zobacz profil
Serwis Zamela gdzie i jak ?
« dnia: Czerwca 05, 2022, 21:19:13 »
Stałem się nieszcześliwym posiadaczem Kontrolera + ROM-24 + RCT 21
Dopóki nie wyjąłem urządzeń z pudełka byłem szczęśliwy.
ROM-24 ma uwalony jeden kanał - dioda sygnalizująca działanie kanału sygnalizuje załączenie, nie słychać mikroprzekaźnika, omomierz pokazuje przerwę.
Może zimny lut, może mikroprzekaźnik.
RCT-21 - po podłączeniu zasilania miga 5x zielona dioda potem chwila przerwy i tak w kółko. Z ulotki wynika, że uwalony firmware.
Kontroler go nie widzi. Oba moduły nówka pewex nie śmigane. Niestety dzisiaj jest 15 dzień od zakupu i dupa. Wcześniej nie miałem czasu
Pozostaje tylko gwarancja. Ktoś wie, jak działa serwis/gwarancja Zamela , gdzie to mu odesłać ?
Znalazłem jaka stronę https://zamel.com/pl/reklamacje. Napisałem e-maila
Ale może ktoś zna szybszą ścieżkę ?
Tyle dobrego, że najpierw odpaliłem to na biurku.

Odp: Serwis Zamela gdzie i jak ?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 06, 2022, 06:43:38 »
Dzień dobry,
Proszę przesłać urządzenia bezpośrednio do firmy Zamel ul.Zielona 27 43-200 Pszczyna z dopiskiem 'Reklamacja'.
Do przesyłki proszę dołożyć opis uszkodzenia każdego z produktów oraz dowód zakupu jeżeli jest dostępny.
Urządzenia zostaną sprawdzone i naprawione lub wymienione na nowe pozbawione wad.

*

Offline dari

  • *
  • 14
    • Zobacz profil
Odp: Serwis Zamela gdzie i jak ?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 06, 2022, 10:22:29 »
Serwis zadziałał błyskawicznie, mam już odpowiedzi z serwisu. Moduły już nadałem. Zobaczymy jak pójdzie dalej.

*

Offline dari

  • *
  • 14
    • Zobacz profil
Odp: Serwis Zamela gdzie i jak ?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 18, 2022, 20:39:04 »
Serwis zadziałał super. Po tygodniu otrzymałem nowe urządzenia. I taka przestroga. Kupując wysyłkowo sprawdzajcie zaraz po otrzymaniu. Moduł ROP ewidentnie miał wadę fabryczną. Ale RCT - sprzedawca sprzedał jako nowy chociaż był używany i jeszcze uwalony w trakcie aktualizacji firmware. Zabawkami zacząłem się bawić dopiero po 2 tygodniach i musiałem reklamować przez serwis Zamela. Ale z perspektywy czasu - chyba to była najlepsza droga.